Zaloguj się

  • Bankowość Internetowa
  • Kartosfera

Promocyjny Kredyt Nawozowy

Czytaj więcej: Promocyjny Kredyt Nawozowy

Promocyjny Kredyt Nawozowy

  • Kredyt obrotowy przeznaczony na zakup środków do produkcji rolnej (np. nawozów, środków ochrony roślin, materiału siewnego, pasz, paliw itp.)

    Czytaj dalej

Kredyt pomostowy

KREDYT POMOSTOWY w Banku Spółdzielczym w Jędrzejowie, przeznaczony jest na sfinansowanie inwestycji współfinansowanych dotacjami z Funduszy Europejskich lub z Programów Wspólnotowych. Produkt kierowany jest do podmiotów prowadzących działalność gospodarczą oraz rolniczą, na finansowanie nakładów inwestycyjnych związanych ze stworzeniem nowego lub powiększeniem istniejącego majątku trwałego.

Czytaj dalej

Kredyt Inwestycyjny

Kredyt inwestycyjny to możliwość zrealizowania przedsięwzięć rozwojowych i przedsięwzięć inwestycyjnych związanych ze stworzeniem nowego lub powiększeniem istniejącego majątku trwałego firmy.

Czytaj dalej

Kredyt rewolwingowy

Kredyt rewolwingowy jest kredytem obrotowym o charakterze odnawialnym, dla którego Bank określa maksymalny limit zadłużenia, do wykorzystania w zależności od potrzeb Klienta. Kredyt ten może być udzielany jako samodzielny lub jako uzupełnienie kredytu w rachunku bieżącym.

Czytaj dalej

Kredyt obrotowy

Kredyt obrotowy jest kredytem o charakterze nieodnawialnym  przeznaczonym na sfinansowanie niedoboru kapitału obrotowego w prowadzonej działalności rolniczej. Kredyt obrotowy może być również udzielony z przeznaczeniem na spłatę (refinansowanie) zadłużenia z tytułu kredytu obrotowego w innym banku.

Czytaj dalej

Kredyt w rachunku bieżącym

Kredyt w rachunku bieżącym przeznaczony jest dla klientów posiadających lub otwierających rachunek bieżący w Banku Spółdzielczym w Jędrzejowie i umożliwia skorzystania z dodatkowych środków finansowych na realizację bieżących potrzeb, do wysokości udzielonego kredytu.

Czytaj dalej

Pliki cookie ułatwiają świadczenie naszych usług. Korzystając z naszych usług, zgadzasz się, że używamy plików cookie.
Dalsze informacje Ok Odrzuć